Preskoči na vsebino

Kemija

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja 2024

Kemija šolsko priznanje za sodelovanje_24 (xlsx, 63 KB)

Priznanje za sodelovanje prejme prva 1/5 tekmovalcev v državi.

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja 2023

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Niko Habinc Nastja Mihelčič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 25 1
8. razred Staš Grčar Vidmar Marija Otoničar Osnovna šola Mengeš 24.5 2
8. razred Jaša Sabolek Milošević Ribana Višnar Osnovna šola Ludvika Pliberška 24.5 2
8. razred Matija Guna Nives Žabkar Osnovna šola Ivana Kavčiča 24.5 2
8. razred Jakob Tominc Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 24.5 2
8. razred Maja Arko Mojca Vesel Osnovna šola dr. Ivana Prijatelja Sodražica 24 6
8. razred Daniel Fišer Tina Steineker Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor 23.5 7
8. razred Rok Dubravica Mateja Cerjan Osnovna šola Kamnica 23.5 7
8. razred Lev Kodre Barbara Petan Osnovna šola Frana Kranjca Celje 23 9
8. razred Gabriel Pagliaruzzi Maja Smiljan Osnovna šola Ljudski vrt 23 9
8. razred Matic Zimic Petra Košir Osnovna šola Franca Rozmana Staneta, Ljubljana 23 9
8. razred Kaja Šupek Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 23 9
8. razred Ula Batis Mateja Trtnik Osnovna šola Stična 23 9
8. razred Eva Šolinc Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 23 9
8. razred David Osojnik Mojca Vesel Osnovna šola dr. Ivana Prijatelja Sodražica 23 9
8. razred Oskar Berlec Marija Otoničar Osnovna šola Mengeš 23 9
8. razred Eva Avberšek Lotty Hrustel Osnovna šola Gorica 23 9
8. razred Tinkara Kozjan Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 22.5 18
8. razred Tian Kobal Suzana Harej Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 22.5 18
8. razred Samo Fras Pečlin Anja Gošnak Osnovna šola Selnica ob Dravi 22.5 18
8. razred Sara Pajnič Katja Perčič Košir Osnovna šola Predoslje Kranj 22.5 18
8. razred Andraž Čadež Polonca Petrica Ponikvar Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 22.5 18
8. razred Matej Gorenc Merilin Šut Osnovna šola Šmihel 22.5 18
8. razred Jure Širnik Mojca Dajčman Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu 22.5 18
8. razred Taras Vuk Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 22.5 18
8. razred Matic Cimerman Zdenka Vrtin Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 22 26
8. razred Anže Janžekovič Mihela Lahajnar Osnovna šola Železniki 22 26
8. razred Bogdan Čeprnja Nina Pogačar Osnovna šola Koseze 22 26
8. razred Nika Martinčič Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 22 26
8. razred Maja Rihtaršič Nina Pogačar Osnovna šola Koseze 22 26
8. razred Nina Močnik Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 22 26
8. razred Karin Umek Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 22 26
8. razred Neža Šturm Tina Erznožnik Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas 22 26
8. razred Žan Mesarič Tadeja Halas Osnovna šola Beltinci 22 26
8. razred Špela Škorjanc Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 22 26
8. razred Eva Kranjc Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 21.5 36
8. razred Žan Ganzitti Barbara Čretnik Osnovna šola Gustava Šiliha Laporje 21.5 36
8. razred Maj Koželj Pristovnik Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 21.5 36
8. razred Špela Trinkaus Romina Prevolšek JVIZ I. osnovna šola Rogaška Slatina 21.5 36
8. razred Maks Zimšek Branka Bajc Osnovna šola Štore 21.5 36
8. razred Maša Ahec Simona Zorman Osnovna šola Koroška Bela Jesenice 21.5 36
8. razred Eva Koštomaj Polonca Počivalšek Osnovna šola Petrovče 21.5 36
8. razred Vita Kotnik Karin Hvalec Osnovna šola Martina Konšaka Maribor 21.5 36
8. razred Nikolaj Lev Gjerek Lidija Pfifer Osnovna šola Rudolfa Maistra Šentilj 21.5 36
8. razred Aljaž Topler Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 21.5 36
8. razred Tjaša Rožman Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 21.5 36
8. razred Jakob Rojs Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 21.5 36
8. razred Rok Bajželj Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 21.5 36
8. razred Uma Jevšnik Alja Pilih Žohar Osnovna šola Ljubečna 21.5 36
8. razred Timotej Podnar Irena Stegnar Osnovna šola Spodnja Šiška 21.5 36
8. razred Liam Dolgan Nataša Kolaković Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina 21 51
8. razred Pia Pečar Lea Dobre Osnovna šola Gorje 21 51
8. razred Nejc Pelc Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 21 51
8. razred Blaž Hajnšek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 21 51
8. razred Filip Povše Marija Pikon Osnovna šola Ketteja in Murna 21 51
8. razred Brin Babnik Nikolaj Koželj Osnovna šola Kolezija 21 51
8. razred Katarina Jekovec Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 21 51
8. razred Marko Kosanović Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 21 51
8. razred Špela Pervinšek Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 20.5 59
8. razred Lia Pinoza Olga Lužar Osnovna šola Blanca 20.5 59
8. razred Marko Švegl Matej Petač Montessori inštitut, Zavod za pomoč staršem pri razvoju otrok - Zasebna osnovna šola montessori 20.5 59
8. razred Jernej Starčič Tine Fakin Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 20.5 59
8. razred Jakob Rakušček Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 20.5 59
8. razred Tilen Porenta Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 20.5 59
8. razred Grigorii Milekhin Mateja Koprivc Polutnik Osnovna šola Lesično 20.5 59
8. razred Jakob Bajc Jelka Sorta Osnovna šola Šturje Ajdovščina 20.5 59
8. razred Tilen Lavrič Mojca Vesel Osnovna šola dr. Ivana Prijatelja Sodražica 20.5 59
8. razred Tibor Bergel Andrejka Kero Osnovna šola 16. decembra Mojstrana 20.5 59
8. razred Voranc Žele Kosirnik Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 20.5 59
8. razred Lucija Vita Nose Andreja Kolman Osnovna šola Prule 20.5 59
8. razred Maša Sevčnikar Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 20.5 59
9. razred Žana Brodnik Jeriha Marjetka Cikajlo Osnovna šola Zalog 36 1
9. razred Primož Markovič Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 36 1
9. razred Rea Felicijan Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 35.5 3
9. razred Izadora Kopač Lilijana Justin Osnovna šola Žiri 35 4
9. razred Sanja Ješe Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 33.5 5
9. razred Jaka Aleksander Sever Špela Gaberšek Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje 33 6
9. razred Lea Hrvatin Andreja Kocen Osnovna šola Vič 33 6
9. razred Erazem Jerebic Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 33 6
9. razred Rok Plesničar Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 33 6
9. razred Brin Živec Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 32.5 10
9. razred Taja Paragi Mateja Pogorelc Osnovna šola Šmarje-Sap 32.5 10
9. razred Tina Vilfan Kavčič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 32.5 10
9. razred Jošt Zlobko Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 32.5 10
9. razred Rok Lavrič Slavka Pečjak Osnovna šola Toneta Pavčka 32.5 10
9. razred Zara Smrtnik Marija Premrl Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 32.5 10
9. razred Viktoria Juteršek Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 32 16
9. razred Dan Frelon Maša Mijić Osnovna šola Janeza Puharja Kranj-Center 32 16
9. razred Mila Zenkovič Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 32 16
9. razred Aleksander Jotanović Andrej Sitar Osnovna šola Podzemelj 32 16
9. razred Zara Dobrijevič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 31.5 20
9. razred Val Petrič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 31.5 20
9. razred Lovro Kralj Nina Brudar Osnovna šola Šentjernej 31.5 20
9. razred Zala Bartol Alenka Remic Osnovna šola Vodice 31.5 20
9. razred Melita Zagajšek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 31 24
9. razred Nik Bregar Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 31 24
9. razred Nejc Bavdaž Tina Burja Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 31 24
9. razred Jurij Pelengić Boštjan Štih Osnovna šola Hudinja 31 24
9. razred Lenart Škoberne Natalija Gorjanc Osnovna šola Planina pri Sevnici 30.5 28
9. razred Izabela Zala Kranfogel Simona Prša Osnovna šola III Murska Sobota 30.5 28
9. razred Žiga Pfajfar Magda Šlibar Osnovna šola Železniki 30.5 28
9. razred Lana Hönn Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 30.5 28
9. razred Nal Zalar Nataša Kolaković Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina 30.5 28
9. razred Rebeka Hozjan Tanja Župec Dečman Osnovna šola 8 talcev Logatec 30.5 28
9. razred Primož Jelnikar Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 30.5 28
9. razred Mia Šuc Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 30.5 28
9. razred Zala Buzeti Mojca Valenko Mesarec Osnovna šola Tišina 30 36
9. razred Živa Primožič Irena Stegnar Osnovna šola Spodnja Šiška 30 36
9. razred Peter Stražar Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 30 36
9. razred Patrik Bakonić Anja Porenta Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 30 36
9. razred Hana Kreže Nika Kovačec Osnovna šola Ledina 30 36
9. razred Luka Plevčak Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 30 36
9. razred Veronika Vida Brunšek Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 30 36
9. razred Lara Lampret Ana Mirtič Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 30 36
9. razred Urban Ocvirk Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 30 36
9. razred Matic Kotnik Mira Košiček Osnovna šola Center 29.5 45
9. razred Ajda Breznik Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 29.5 45
9. razred Žan Gradišek Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 29.5 45
9. razred Iza Geržina Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 29.5 45
9. razred Domen Porenta Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 29.5 45

srebrni_kemija 2023_OŠ (xlsx, 23 KB)

Za dosego srebrnega priznanja je bilo v 8. razredu potrebno zbrati 15 točk in v 9. razredu 23,5.

Preglovo bronasto priznanje za regijsko tekmovanje (xlsx, 65 KB)

Dobitniki bronastega priznanja na regijskem tekmovanju.

Kemija šolsko priznanje za sodelovanje (xlsx, 127 KB)

Priznanje za sodelovanje prejme prva 1/5 tekmovalcev v državi.

Dobitniki zlate Preglove plakete 2023

Skupina Tekmovalec Mentor Šola točke Mesto
1. letnik Lara Kodermac Andrej Smrdu Gimnazija Vič 46 1
1. letnik Vid Kodrič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 45 2
1. letnik Anže Markovič Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 44 3
1. letnik Tisa Lombar Alenka Mozer Gimnazija Vič 44 3
1. letnik Blaž Gašperlin Rok Rudež Gimnazija Kranj 44 3
1. letnik Živa Anderluh Andrej Smrdu Gimnazija Vič 44 3
1. letnik Erika Košuta Robba Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 43 7
1. letnik Aljaž Kmetec Sabina Eršte Gimnazija Franceta Prešerna 42 8
1. letnik Jan Luka Fatur Suzana Čuš Gimnazija Koper 42 8
1. letnik Maj Bombek Daniel Veselič Srednja elektro računalniška šola Maribor 41 10
1. letnik Svit Miklavčič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 40 11
1. letnik Bojan Brdar Turk Tanja Cvirn Pavlin Gimnazija Poljane 40 11
1. letnik Vasja Leo Zornada Suzana Čuš Gimnazija Koper 40 11
1. letnik Urban Perko Alenka Mozer Gimnazija Vič 40 11
1. letnik Luka Filak Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 40 11
1. letnik Andraž Jelenc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 39 16
1. letnik Vid Pleterski Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 39 16
1. letnik Tifani Bergel Veronika Žnidaršič Gimnazija Jesenice 39 16
1. letnik Tjaša Polutnik Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 39 16
1. letnik Erik Fajfar Andrej Smrdu Gimnazija Vič 39 16
1. letnik Bor Kaučič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 38 21
1. letnik Tibor Hvala Tanja Cvirn Pavlin Gimnazija Poljane 38 21
1. letnik Julija Golež Nataša Svetina Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 38 21
1. letnik Tija Gostiša Dr. Miha Slapničar Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola 38 21
1. letnik Marcel Bida Kranjc Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 38 21
1. letnik Kaja Rudolf Marta Lukanec Gimnazija Vič 38 21
1. letnik Tinkara Kranjčevič Mateja Strnad Zorec Gimnazija Brežice 38 21
1. letnik Anže Škrget Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 37 28
1. letnik Katarina Dolenc Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 37 28
1. letnik Sven Klenovšek Mateja Strnad Zorec Gimnazija Brežice 37 28
1. letnik Nika Romih Magdalena Klasinc Šolski center Postojna 37 28
1. letnik Ula Robida Ela Bečirović Gimnazija in srednja šola Kočevje 37 28
1. letnik Jure Peršolja Marija Slavec Škofijska gimnazija Vipava 37 28
1. letnik Marko Pišek Peter Luknjar Gimnazija Ptuj 37 28
1. letnik Ješe Salnajs Damijana Hrastelj Ploj Gimnazija Murska Sobota 36 35
1. letnik Mark Marjanović Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 36 35
1. letnik Eneja Zavec Blažič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 36 35
1. letnik Ana Kusterle Barbara Lamut Šolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šola 36 35
1. letnik Luka Mali Alenka Mozer Gimnazija Vič 36 35
1. letnik Žiga Savšek Špela Tršek Gimnazija Ledina 36 35
1. letnik Matija Štemberger Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 36 35
2. letnik Matic Mohorko Anita Mustač II. gimnazija Maribor 40 1
2. letnik Aljaž Erman Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 39 2
2. letnik Luka Gradišek Igor Kavčič Gimnazija Poljane 39 2
2. letnik Žan Arsov Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 38 4
2. letnik Sara Ferreira Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 38 4
2. letnik Eva Ambrož Martin Tine Perger Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 37 6
2. letnik Lara Kaučič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 36 7
2. letnik Tomaž Holc Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 35 8
2. letnik Jure Čampa Klara Repovž Gimnazija Šentvid 35 8
2. letnik Matej Lokovšek Mojca Podlipnik Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 35 8
2. letnik Lan Zgonc Svete Irena Šerer Rupar Šolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šola 35 8
2. letnik Enej Jauk Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 34 12
2. letnik Aleksander Kosanović Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 34 12
2. letnik Ronja Pražnikar Suzana Čuš Gimnazija Koper 34 12
2. letnik Zara Barbarić Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 34 12
2. letnik Elizabeta Končan Andrej Smrdu Gimnazija Vič 34 12
2. letnik Jasna Nastran Gašper Murn Gimnazija Škofja Loka 33 17
2. letnik Zala Špoljar Slivnik Judita Čas Krneža Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 33 17
2. letnik Maj Mihalič Janja Pust Gimnazija Novo mesto 33 17
2. letnik Rok Kavčič Aleksandra Saška Kučan Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 31 20
2. letnik Vita Toplak Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 31 20
3. letnik Matej Nastran Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 40 1
3. letnik Benjamin Gašperin Rok Rudež Gimnazija Kranj 40 1
3. letnik Nikolaj Cerovac Jelen Alenka Mozer Gimnazija Vič 40 1
3. letnik Miha Kosanc Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 39 4
3. letnik Gabriel Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 38 5
3. letnik Filip Zver Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 38 5
3. letnik Živa Kregulj Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 36 7
3. letnik Luka Gašperlin Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 36 7
3. letnik Nina Novak Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 35 9
3. letnik Peter Andolšek Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 35 9
3. letnik Andraž Tomaževič Alenka Mozer Gimnazija Vič 34 11
3. letnik Neža Ganc Nada Mandić Gimnazija Brežice 33 12
3. letnik Lovrenc Pintar Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 33 12
3. letnik Matic Primožič Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 33 12
3. letnik Bruno Žižmund Nataša Svetina Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 32 15
3. letnik Lana Simončič Nada Mandić Gimnazija Brežice 31 16
3. letnik Nejc Mohorič Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 31 16
3. letnik Luka Urbanc Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 31 16
3. letnik Blaž Peter Brunšek Nejc Poprijan Šolski center Velenje, Gimnazija 30 19
3. letnik Nina Pečnik Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 30 19
4. letnik Nika Kadunc Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 48 1
4. letnik Jakob Starec Oman Alenka Mozer Gimnazija Vič 47 2
4. letnik Katarina Vidovič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 44 3
4. letnik Teodor Maurer Alenka Mozer Gimnazija Vič 44 3
4. letnik Vid Pungerčar Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 43 5
4. letnik Vasja Žorž Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 43 5
4. letnik Nela Copot Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 43 5
4. letnik Tadej Vovk Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava 42 8
4. letnik Vita Škarabot Damijana Hrastelj Ploj Gimnazija Murska Sobota 42 8
4. letnik Samo Volovšek Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 41 10
4. letnik Rene Zorman Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 40 11
4. letnik Rene Žižek Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 39 12
4. letnik Jedrt Šinkovec Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 39 12
4. letnik Barbara Absec Nataša Svetina Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 39 12
4. letnik Žan Ambrožič Rok Rudež Gimnazija Kranj 39 12
4. letnik Lan Tanko Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 38 16
4. letnik Anže Čerin Gašper Murn Gimnazija Škofja Loka 38 16
4. letnik Maša Markun Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 38 16
4. letnik Gašper Viršek Ravbar Nika Cebin Gimnazija Ledina 37 19
4. letnik Mohor Jelenc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 37 19
4. letnik David Lenart Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 37 19
4. letnik Rok Sušnik Marta Lukanec Gimnazija Vič 37 19
4. letnik Ajda Rojnik Tanja Cvirn Pavlin Gimnazija Poljane 37 19

Dobitniki srebrne Preglove plakete 2023 (xlsx, 17 KB)

Najnižje število točk za dosego sebrne plakete je bilo v 1. letniku 28 točk, 2. letniku 23 točk, 3. letniku 21 točk in v 4. letniku 30 točk.

Dobitniki bronaste Preglove plakete 2023 (xlsx, 36 KB)

Osvojiti so morali: v 1. in 3. letniku vsaj 30 točk, v 2. letniku 27 točk in v 4. letniku 37. točk

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja 2022

Skupina Tekmovalec Mentor Organizacija Točke Mesto
8. razred Zara Smrtnik Marija Premrl Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 30 1
8. razred Lara Lampret Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 30 1
8. razred Rok Plesničar Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 29.5 3
8. razred Aljaž Bratkovič Odar Silvija Nagy Dvojezična osnovna šola I Lendava 29 4
8. razred Erazem Jerebic Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 29 4
8. razred Jakob Šprajc Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 29 4
8. razred Jaka Vaupotič Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 29 4
8. razred Mila Zenkovič Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 29 4
8. razred Rea Felicijan Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 28.5 9
8. razred Izadora Kopač Lilijana Justin Osnovna šola Žiri 28.5 9
8. razred Julija Modrijan Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 28.5 9
8. razred Urban Ocvirk Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 28.5 9
8. razred Ajda Breznik Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 28 13
8. razred Vida Cerkvenič Julijana Djaković Osnovna šola Janka Padežnika Maribor 28 13
8. razred Zara Dobrijevič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 28 13
8. razred Nejc Donko Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 28 13
8. razred Žan Gradišek Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 28 13
8. razred Bor Gradišek Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 28 13
8. razred Daša Pajor Alenka Remic Osnovna šola Vodice 28 13
8. razred Tina Vilfan Kavčič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 28 13
8. razred Sara Pucelj Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 27.5 21
8. razred Patrik Bakonić Anja Porenta Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 27 22
8. razred Gašper Bračko Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 27 22
8. razred Lana Dujič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 27 22
8. razred Lana Hönn Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 27 22
8. razred Rok Lavrič Slavka Pečjak Osnovna šola Toneta Pavčka 27 22
8. razred Primož Markovič Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 27 22
8. razred Eneij Pikel Valentina Budak Osnovna šola Lucija 27 22
8. razred Julija Plut Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 27 22
8. razred Nejc Šmon Jerič Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 27 22
8. razred Nikolina Belić Tina Steineker Osnovna šola Martina Konšaka Maribor 26.5 31
8. razred Matej Brecl Suzana Čavka Divčić Osnovna šola Kungota 26.5 31
8. razred Žana Brodnik Jeriha Marjetka Cikajlo Osnovna šola Zalog 26.5 31
8. razred Veronika Vida Brunšek Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 26.5 31
8. razred Mark Cabello Mihaela Ulčar Osnovna šola Šentvid 26.5 31
8. razred Nana Maja Hribar Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 26.5 31
8. razred Lea Hrvatin Andreja Kocen Osnovna šola Vič 26.5 31
8. razred Jurij Tomaž Krajnik Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 26.5 31
8. razred Sibila Mežnar Tina Gimpelj Osnovna šola Grm Novo mesto 26.5 31
8. razred Lovro Pavlin Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 26.5 31
8. razred Anika Brajnik Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 26 41
8. razred Matevž Brulc Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 26 41
8. razred Fiona Ferlin Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 26 41
8. razred Lana Kostanjevec Nevenka Petek Osnovna šola Breg 26 41
8. razred Jaka Majcen Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 26 41
8. razred Amadeja Pirnat Sonja Najman Vedenik Osnovna šola Dob 26 41
8. razred Natan Vesnaver Vida Rupert Osnovna šola Trnovo 26 41
9. razred Jan Luka Fatur Orjana Barič Osnovna šola Vojke Šmuc Izola 36.5 1
9. razred Anže Markovič Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 36.5 1
9. razred Živa Anderluh Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 36 3
9. razred Vid Kodrič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 35.5 4
9. razred Sabina Nadine Bogoev Alisa Delić Osnovna šola Janeza Puharja Kranj-Center 35 5
9. razred Ješe Salnajs Mateja Ivanič Zrim Osnovna šola II Murska Sobota 34.5 6
9. razred Zala Udir Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 34 7
9. razred Lina Plut Jana Mežič Osnovna šola Vavta vas 33 8
9. razred Žiga Savšek Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 32.5 9
9. razred Neža Kopitar Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 32 10
9. razred Martin Alojz Flisar Barbara Rubin Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 31.5 11
9. razred Maj Bombek Nataša Štok Osnovna šola Tabor I Maribor 31 12
9. razred Rok Filipič Nel Lončar Osnovna šola Koseze 31 12
9. razred Julija Jazbec Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 31 12
9. razred Erika Robba Košuta Helena Drole Osnovna šola Danile Kumar 31 12
9. razred Luka Filak Zdenka Vrtin Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 30.5 16
9. razred Leon Pritržnik Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 30.5 16
9. razred Ula Robida Laura Javoršek Osnovna šola Ob Rinži Kočevje 30.5 16
9. razred Miha Vaupotič Valerija Krivec Osnovna šola Kidričevo 30.5 16
9. razred Matic Izak Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 30 20
9. razred ANDRAŽ JELENC JASMINA VIDOVIČ Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 30 20
9. razred Tisa Lombar Helena Pogačar Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje 30 20
9. razred Larisa Mastnak Renata Mastnak Osnovna šola Slivnica pri Celju 30 20
9. razred Tjan Obrovnik Leopold Hribernik IV. osnovna šola Celje 30 20
9. razred Ivana Vodopivec Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 29.5 25
9. razred Tifani Bergel Andrejka Kero Osnovna šola 16. decembra Mojstrana 29 26
9. razred Manca Boh Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 29 26
9. razred Aleks Glišović Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 29 26
9. razred Roza Pucelj Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 29 26
9. razred Izak Škrobar Milena Žibrat Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer 29 26

Dobitniki srebrnega Preglovega priznanja (xlsx, 24 KB)

Meja za dosego priznanja je bila v 8. razredu 21,5 točke in v 9. razredu 24 točk.

Dobitniki bronastega Preglovega priznanja (xlsx, 90 KB)

Meja za dosego priznanja je bila v 8. razredu 12 točk in v 9. razredu 17,5 točke.

Dobitniki priznanja za sodelovanje na šolskem tekmovanju (xlsx, 106 KB)

Priznanje prejme 1/5 najboljših v Sloveniji v posamezni skupini.

Dobitniki zlate Preglove plakete 2022

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Elizabeta Končan Andrej Smrdu Gimnazija Vič 47 1
2. letnik Nikolaj Cerovac Jelen Alenka Mozer Gimnazija Vič 42 1
2. letnik Matej Nastran Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 42 1
3. letnik Jakob Starec Oman Alenka Mozer Gimnazija Vič 58 1
4. letnik Nina Cankar Petra Flajnik Gimnazija Kranj 54 1
1. letnik Neli Dolinar Andrej Smrdu Gimnazija Vič 46 2
1. letnik Aleksander Kosanović Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 46 2
3. letnik Nika Kadunc Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 56 2
3. letnik Gaja Oblonšek Andreja Navršnik Kačič Vzgojno izobraževalni zavod Antona Martina Slomška, Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška 56 2
3. letnik Tadej Vovk Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava 56 2
3. letnik Katarina Vidovič Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 56 2
4. letnik Manca Mursa Marja Gričar Gimnazija Bežigrad 53 2
2. letnik Gabriel Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 41 3
4. letnik Luka Stražišar Alenka Mozer Gimnazija Vič 52 3
4. letnik Blaž Čerenak Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 52 3
2. letnik Peter Andolšek Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 36 10
1. letnik Žan Arsov Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 45 4
1. letnik Jon Babnik Andrej Smrdu Gimnazija Vič 42 16
4. letnik Matija Berden Strelec Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 51 5
3. letnik Andraž Bregar Jožica Kovač Gimnazija Celje - Center 53 7
4. letnik Jan Dlouhy Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51 5
1. letnik Aljaž Erman Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 44 7
1. letnik Sara Ferreira Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 42 16
2. letnik Benjamin Gašperin Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 39 7
2. letnik Luka Gašperlin Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 40 4
1. letnik Luka Gradišek Igor Kavčič Gimnazija Poljane 42 16
1. letnik Klemen Grbac Andrej Smrdu Gimnazija Vič 43 14
1. letnik Neca Grilec Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 44 7
4. letnik Ema Hanžel Andrej Smrdu Gimnazija Vič 50 8
1. letnik Tomaž Holc Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 44 7
1. letnik Slavko Hysz Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 42 16
1. letnik Enej Jauk Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 45 4
4. letnik Lan Jeler Petra Flajnik Gimnazija Kranj 50 8
4. letnik Dane Jemc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 51 5
4. letnik Martin Kerin Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 50 8
1. letnik Nino Klemenčič Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 45 4
2. letnik Miha Kosanc Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 40 4
2. letnik Nik Kramperšek Sebastian Klovar Šolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo 36 10
2. letnik Živa Kregulj Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 40 4
1. letnik Ožbej Markun Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 43 14
2. letnik Mia Miholič Helena Lonjak Prva gimnazija Maribor 39 7
1. letnik Matic Mohorko Anita Mustač II. gimnazija Maribor 44 7
3. letnik Katarina Nemec Marta Lukanec Gimnazija Vič 51 9
2. letnik Lovrenc Pintar Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 36 10
1. letnik Ronja Pražnikar Suzana Čuš Gimnazija Koper 44 7
2. letnik Matic Primožič Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 36 10
3. letnik Vid Pungerčar Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 51 9
1. letnik Aljaž Remec Andrej Smrdu Gimnazija Vič 44 7
4. letnik Črt Saksida Silvana Štucin Gimnazija Nova Gorica 50 8
3. letnik Franci Suhadolnik Alenka Mozer Gimnazija Vič 53 7
1. letnik Zoja Šauer Andrej Smrdu Gimnazija Vič 44 7
3. letnik Samo Volovšek Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 55 6
3. letnik Rene Zorman Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51 9
2. letnik Filip Zver Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 39 7

dobitniki srebrne plakete (xlsx, 16 KB)

Meja za dosego je bila v 1. letniku 36 točk, v 2. letniku 26 točk, v 3. in 4. letniku 43 točk.

Dobitniki bronaste Preglove plakete 2022 (xlsx, 53 KB)

Za dosego bronaste plakete so morali dijaki doseči vsaj 23 točk v 1. letniku, 18 točk v drugem in 27 točk v 3. in 4. letniku.

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja 2021

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Jan Luka Fatur Orjana Barič Osnovna šola Vojke Šmuc Izola 33,00 1
8. razred Din Hairlahović Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 33,00 1
8. razred Maks Golob Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 33,00 1
8. razred Pia Veselič Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 33,00 1
8. razred Klemen Mavčič Sonja Škarja Osnovna šola Preserje pri Radomljah 33,00 1
8. razred Lara Kodermac Irena Stegnar Osnovna šola Spodnja Šiška 33,00 1
8. razred Sabina Nadine Bogoev Alisa Delić Osnovna šola Simona Jenka Kranj 33,00 1
8. razred David Jeraša Irena Selak Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas 33,00 1
8. razred Neja Kojc Simona Šket Žiberna Osnovna šola Malečnik 33,00 1
8. razred Izak Pelicon Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 33,00 1
8. razred Žan Glavač Marjetka Tikvič Osnovna šola Prežihovega Voranca Bistrica 33,00 1
8. razred Luka Filak Zdenka Vrtin Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 33,00 1
8. razred Luka Centrih Tadeja Senica Osnovna šola Dobje 33,00 1
8. razred Tijan Nartnik Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 33,00 1
8. razred Sumeja Mahmić Kristine Mazmanyan Osnovna šola Livada 33,00 1
8. razred Klara Flisar Kavkler Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 33,00 1
8. razred Živa Kos Irena Anžur Brcar Osnovna šola Mokronog 33,00 1
8. razred Amadej Kastelic Simona Prša Osnovna šola III Murska Sobota 32,00 18
8. razred Maksimilian Buhovac Polonca Petrica Ponikvar Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 32,00 18
8. razred Blaž Gašperlin Lucija Razinger Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 32,00 18
8. razred Vesna Zupančič Petra Vrtačnik Žveplan Osnovna šola Tončke Čeč 32,00 18
8. razred Ula Robida Laura Javoršek Osnovna šola Ob Rinži Kočevje 32,00 18
8. razred Vid Kodrič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 32,00 18
8. razred Lara Melihen Dominika Slokar De Lorenzi Osnovna šola Sostro 31,00 24
8. razred Erika Košuta Robba Helena Drole Osnovna šola Danile Kumar 31,00 24
8. razred Pia Vidmar Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 31,00 24
8. razred Vid Pleterski SABINA HOČEVAR Osnovna šola Frana Metelka Škocjan 31,00 24
8. razred Nuša Petek Ribana Višnar Osnovna šola Ludvika Pliberška 31,00 24
8. razred Anja Šuber Tanja Pangerc Žnidaršič Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana 31,00 24
8. razred Ajda Grm Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 31,00 24
8. razred Julija Golež Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 31,00 24
8. razred Matic Donko Marinka Punčuh Osnovna šola Leona Štuklja Maribor 31,00 24
8. razred Leon Pritržnik Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 31,00 24
8. razred Dominik Turinek Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 31,00 24
8. razred Teja Ucin Mirjana Metlika Osnovna šola Dragomirja Benčiča Brkina Hrpelje 31,00 24
8. razred Luka Bujanović Kokot Bogdana Jocif Terčon Osnovna šola Jakoba Aljaža 31,00 24
8. razred Jurij Guna Martina Mlakar Osnovna šola Ivana Kavčiča 31,00 24
8. razred Urban Knez Manca Ašič Osnovna šola Toneta Okrogarja 31,00 24
8. razred Željana Radulović Kristine Mazmanyan Osnovna šola Livada 31,00 24
8. razred Katja Cvetek Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 31,00 24
8. razred Jane Jelovšek Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 31,00 24
8. razred Julija Osojnik Tanja Župec Dečman Osnovna šola Vrhovci 31,00 24
8. razred Jaša Gončin Magda Možina Osnovna šola Koseze 31,00 24
8. razred Neža Kopitar Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 31,00 24
9. razred Barbara Kržišnik Bojana Lenar Osnovna šola Poljane 49,00 1 1
9. razred Elizabeta Končan Jasmina Vidovič Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 48,00 2 2
9. razred Žiga Orel Tinkara Verbuč Rosenstein Osnovna šola Mozirje 48,00 2 3
9. razred Nino Klemenčič Sonja Tot Osnovna šola Kajetana Koviča Radenci 47,00 4 4
9. razred Klemen Grbac Ingrid Keber Osnovna šola Dr. Vita Kraigherja Ljubljana 46,00 5 5
9. razred Aleksander Kosanović Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 46,00 5 6
9. razred Nika Šupek Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 46,00 5 7
9. razred Enej Jauk Tine Fakin Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 45,00 8 8
9. razred Neli Dolinar Katja Premrl Osnovna šola Polhov Gradec 45,00 8 9
9. razred Neca Grilec Tatjana Vidic Osnovna šola Simona Jenka Kranj 45,00 8 10
9. razred Nik Zelnik Tatjana Vidic Osnovna šola Simona Jenka Kranj 45,00 8 11
9. razred Taja Slapal Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 45,00 8 12
9. razred Enej Kuzma Stanko Čerpnjak Osnovna šola II Murska Sobota 44,00 13 13
9. razred Andraž Matoš Anja Hace Osnovna šola Dolenjske Toplice 44,00 13 14
9. razred Mark Iztok Lunder Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 44,00 13 15
9. razred Miha Čermelj Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka 43,00 16 16
9. razred Klara Celestina Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 43,00 16 17
9. razred Laura Bratuša Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 43,00 16 18
9. razred Eva Ambrož Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka 42,00 19 19
9. razred Anna Butseva Tatjana Vidic Osnovna šola Simona Jenka Kranj 42,00 19 20
9. razred Zala Špoljar Slivnik Jelka Hrastnik Prva osnovna šola Slovenj Gradec 42,00 19 21
9. razred Urban Dragan Irena Anžur Brcar Osnovna šola Mokronog 42,00 19 22
9. razred Aleksej Mavri Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 42,00 19 23
9. razred Lucija Leskovšek Tadeja Senica Osnovna šola Dobje 42,00 19 24
9. razred Vita Toplak Jelica Ilić Osnovna šola Mladika 42,00 19 25
9. razred Tomaž Holc Nevenka Petek Osnovna šola Breg 42,00 19 26
9. razred Neža Tikvič Jelka Pal Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci 42,00 19 27
9. razred Nara Babšek Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 42,00 19 28
9. razred Zara Bićanić Margareta Obrovnik Hlačar Osnovna šola Zreče 42,00 19 29
9. razred Tomaž Koželj Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 41,00 30 30
9. razred Lara Jernej Mladenič Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 41,00 30 31
9. razred Timotej Grošelj Bogdana Jocif Terčon Osnovna šola Jakoba Aljaža 41,00 30 32
9. razred Lara Kaučič Janja Kojc Osnovna šola Lenart 41,00 30 33
9. razred Tevž Bajc Merilin Šut Osnovna šola Šmihel 41,00 30 34
9. razred Matic Nareks Polonca Počivalšek Osnovna šola Petrovče 41,00 30 35
9. razred Manca Kermelj Kuzman Nikolaj Koželj Osnovna šola Kolezija 41,00 30 36
9. razred Ažbe Podlipec Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 41,00 30 37
9. razred Žan Arsov Marija Premrl Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 41,00 30 38
9. razred Helena Obid Marija Urh Lahajnar Osnovna šola Cerkno 41,00 30 39
9. razred Doroteja Porenta Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 41,00 30 40
9. razred Ana Dimitrijević Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 41,00 30 41

Dobitniki srebrnega Preglovega priznanja (xlsx, 28 KB)

Za srebrno priznanje je bilo potrebno doseči v 8. razredu 27 točk in v 9. razredu 35 točk.

Dobitniki bronastegaPreglovega priznanja (xlsx, 71 KB)

Za priznanje je bilo potrebno v 8. razredu doseči najmanj 43 točk in v 9. razredu 29,5 točke. 

Dobitniki zlate Preglove plakete 2021

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Filip Zver Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 43,00 1
1. letnik Gabriel Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 43,00 1
1. letnik Luka Urbanc Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 42,00 3
1. letnik Nino Kolander Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 42,00 3
1. letnik Brest Lenarčič Anita Pihlar Šolski center Rogaška Slatina 41,00 5
1. letnik Andraž Tomaževič Alenka Mozer Gimnazija Vič 40,00 6
1. letnik Tinkara Bostič Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 40,00 6
1. letnik Val Bajc Nataša Svetina Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 40,00 6
1. letnik Luka Gašperlin Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 40,00 6
1. letnik Živa Kregulj Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 39,00 10
1. letnik Inja Rampre Lea Jusufović Glažar I. gimnazija v Celju 39,00 10
1. letnik Benjamin Gašperin Petra Flajnik Gimnazija Kranj 38,00 12
1. letnik Matjaž Meža Vojko Grm Šolski center Velenje, Gimnazija 37,00 13
1. letnik Nikolaj Cerovac Jelen Alenka Mozer Gimnazija Vič 37,00 13
1. letnik Peter Andolšek Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 37,00 13
1. letnik Mia Miholič Helena Lonjak Prva gimnazija Maribor 37,00 13
1. letnik Nejc Sušnik Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 36,00 17
1. letnik Luka Golob Šajn Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 36,00 17
1. letnik Vid Škrlj Klara Kresevič Bajec Gimnazija Ilirska Bistrica 36,00 17
1. letnik Sofija Štefan Suzana Čuš Gimnazija Koper 36,00 17
1. letnik Matej Nastran Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 35,00 21
1. letnik Vid Sakač Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 35,00 21
1. letnik Maj Vidmar Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 35,00 21
2. letnik Marija Judež Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 44,00 1
2. letnik Nika Kadunc Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 43,00 2
2. letnik Rene Zorman Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 42,00 3
2. letnik Jakob Starec Oman Alenka Mozer Gimnazija Vič 42,00 3
2. letnik Vasja Žorž Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 42,00 3
2. letnik Nela Copot Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 41,00 6
2. letnik Lara Velkavrh Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 41,00 6
2. letnik Tian Strmšek Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 41,00 6
2. letnik Kaja Rajter Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 41,00 6
2. letnik Miha Brvar Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 40,00 10
2. letnik Neli Petrič Valerija Šemrl Kosmač Gimnazija Jurija Vege Idrija 40,00 10
2. letnik Zoja Peteh Mojca Konda Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 40,00 10
2. letnik Jan Kastelec Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 39,00 13
2. letnik Alexander Gaydukov Suzana Čuš Gimnazija Koper 39,00 13
2. letnik Anastazija Gračner Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 39,00 13
2. letnik Teodor Maurer Alenka Mozer Gimnazija Vič 38,00 16
2. letnik Rok Sušnik Marta Lukanec Gimnazija Vič 38,00 16
2. letnik Lana Traven Janja Pust Gimnazija Novo mesto 38,00 16
2. letnik Jakob Grmek Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava 38,00 16
3. letnik Nejc Urh Petra Flajnik Gimnazija Kranj 66,00 1
3. letnik Jan Dlouhy Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 62,00 2
3. letnik Matija Berden Strelec Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 61,00 3
3. letnik Valentin Romih Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 61,00 3
3. letnik Nina Cankar Petra Flajnik Gimnazija Kranj 61,00 3
3. letnik Jasna Čarman Nasta Zupančič Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 60,00 6
3. letnik Nejc Šercer Irena Šerer Rupar Šolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šola 60,00 6
3. letnik Blaž Čerenak Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 60,00 6
3. letnik Martin Kerin Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 60,00 6
3. letnik Krištof Trček Alenka Mozer Gimnazija Vič 59,00 10
3. letnik Črt Saksida Silvana Štucin Gimnazija Nova Gorica 59,00 10
3. letnik Zala Kramar Alenka Mozer Gimnazija Vič 58,00 12
3. letnik Luka Stražišar Alenka Mozer Gimnazija Vič 57,00 13
3. letnik Nia Babšek Marta Lukanec Gimnazija Vič 57,00 13
3. letnik Žiga Roblek Rok Rudež Gimnazija Kranj 57,00 13
4. letnik Jernej Birk Janja Pust Gimnazija Novo mesto 56,00 1
4. letnik Patrik Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 55,00 2
4. letnik Simon Bukovšek Petra Flajnik Gimnazija Kranj 52,00 3
4. letnik Lovro Drofenik Mojca Alif I. gimnazija v Celju 50,00 4
4. letnik Goran Jocić Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 50,00 4
4. letnik Tjaša Sušnik Petra Flajnik Gimnazija Kranj 49,00 6
4. letnik Žan Vagaja Mojca Podlipnik Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 49,00 6
4. letnik Dominik Primožič Igor Kavčič Gimnazija Poljane 47,00 8
4. letnik Lara Rajterič Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 46,00 9
4. letnik Jan Malej Suzana Čuš Gimnazija Koper 45,00 10
4. letnik Blaž Matija Samotorčan Alenka Mozer Gimnazija Vič 45,00 10
4. letnik Alen Planinšec Andreja Šeliga Reberčnik Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 45,00 10
4. letnik Veronika Plut Nika Cebin Gimnazija Ledina 43,00 13
4. letnik Jaka Vrhovnik Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 42,00 14
4. letnik Zala Urbič Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 42,00 14

Dobitniki srebrne Preglove plaketa 2021 (xlsx, 21 KB)

Priznanje prejmejo tekmovalci, ki so dosegli v 1. letniku vsaj 28 točk, v 2. letniku 29 točk, v 3. letniku 47 točk in v 4. letniku 32 točk.

Dobitniki bronaste Preglove plakete 2021 (xlsx, 31 KB)

Za plaketo je bilo potrebno doseči v 1. letniku najmanj 26 točk, v 2. letniku 29 točk, v 3. letniku 37 točk in v 4. letniku 30,5 točke.