Preskoči na vsebino

Programiranje

Prejemniki priznanj 2023/2024 - dijaki

Prejemniki zlatega priznanja v šolskem letu 2022/2023 - učenci

Skupina Tekmovalec Mentor Organizacija Točke Mesto
A Logo skupina 4. razred Neli Breskvar Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 100 1
A Logo skupina 4. razred Anže Volf Helena Markuta Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 98 2
B Logo skupina 5. in 6. razred Janez Tavčar Helena Markuta Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 98 1
C Pascal ali C skupina 7. razred Lucija Elizabeta Tomaževič Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 300 1
C Pascal ali C skupina 7. razred Martin Elia Kožar Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 300 1
D Pascal ali C skupina 8. razred Eva Šolinc Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 360 1
D Pascal ali C skupina 8. razred Erazem Kušar Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 275 2
E Pascal ali C, C++ skupina 9. razred Rok Lavrič Bor Grošelj Simić Osnovna šola Toneta Pavčka 400 1
E Pascal ali C, C++ skupina 9. razred Jure Steiner Darja Urbancic Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 300 2
F Scratch skupina 4. in 5. razred Jurij Černetič Dejan Žmavc Osnovna šola Angela Besednjaka 350 1
F Scratch skupina 4. in 5. razred Lovro Feguš Dejan Žmavc Osnovna šola Angela Besednjaka 250 2
G Scratch skupina 6. in 7. razred Val Modic Manca Pleško Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 400 1
G Scratch skupina 6. in 7. razred Samo Andolšek Marjan Novak Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica 400 1
H Scratch skupina 8. in 9. razred Svit Nemanič Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj 400 1
H Scratch skupina 8. in 9. razred Rok Černetič Dejan Žmavc Osnovna šola Angela Besednjaka 400 1
H Scratch skupina 8. in 9. razred Tilen Cvirn Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj 400 1
H Scratch skupina 8. in 9. razred Jaka Horvat Gregor Nemec Osnovna šola Puconci 400 1
H Scratch skupina 8. in 9. razred Sanja Ješe Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj 400 1
J Python skupina 8. razred Gregor Bokal Irena Demšar Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 715 1
K Python skupina 9. razred Ožbej Pečnik Borut Jurčič Zlobec Osnovna šola Trzin 750 1

Prejemniki zlatega priznanja v šolskem letu 2022/2023 - dijaki

Skupina Tekmovalec Mentor Organizacija Točke Mesto
1. skupina Tim Strnad Jelko Urbančič Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 358 1
1. skupina Mitja Ševerkar Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad 258 2
1. skupina Luka Pršina Albert Zorko Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 258 2
2. skupina Nejc Mozetič Jelko Urbančič Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 142 1
3. skupina Jakob Žorž Jelko Urbančič Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 216 1
3. skupina Luka Heric Jelko Urbančič Zavod za računalniško Izobraževanje Ljubljana 177 2

Prejemniki zlatega priznanja v šolskem letu 2022/2023 - računalniški pokal Logo

Skupina Tekmovalec (par) Mentor Organizacija Mesto
A Logo skupina vrtec Timi Plavčak in Gaja Simić Maja Halužan Vrtec Rogaška Slatina, enota Potoček 1
B Logo skupina 1. razred Miha Jurak Helena Mikša JVIZ II. OŠ Rogaška Slatina 1
C Logo skupina 2. razred Luka Uplaznik in Vasilije Ašanin Ana Lesjak OŠ Prebold 1
D Logo skupina 3. razred Aljoša Lorbek in Jakob Horvat Zdenko Temlin OŠ Franceta Prešerna Črenšovci 1